Drukarka Zebra

kod kreskowy
Jak działa kod kreskowy
14 października 2017
Proces zakupowy
Proces zakupowy
6 listopada 2017
Drukarka Zebra

Najlepsze drukarki przemysłowe – drukarka Zebra

Drukarki przemysłowe tworzone są z myślą o pracy w trudnych warunkach produkcyjnych i magazynowych. Większość z nich jest mocno eksploatowana, dlatego w tym przypadku tak ważna jest wytrzymałość i niezawodność, a przy tym wysoka jakość wydruków. Wszystko to łączy w sobie drukarka Zebra.

Krótko o producencie drukarek Zebra

Zebra to nie tylko drukarki, choć to one zdają się dominować na polskim rynku wśród urządzeń wykorzystywanych w rozmaitych gałęziach przemysłu. Na świecie wygląda to różnie – Zebra jest firmą globalną, szczególnie popularną w krajach europejskich, azjatyckich oraz Ameryce Północnej.

Firma zajmuje się produkcją komputerów mobilnych, drukarek, skanerów, tabletów, itp., a także tworzeniem oprogramowań zapewniających sprawną współpracę tychże urządzeń oraz pracę całego, wyposażonego w nie przedsiębiorstwa. Zebra to wiele lat doświadczenia, a jednocześnie nowoczesne, wizjonerskie rozwiązania. Rozwiązania te pozwalają na stałą widoczność zasobów oraz wgląd w procesy zachodzące w przedsiębiorstwie.

Drukarka Zebra i jej rodzaje

Zebra sprzedaje swoje produkty głównie za pośrednictwem cenionych partnerów. W Polsce drukarka Zebra jest jednym z wielu produktów wysokiej jakości. Zebra produkuje drukarki różnego typu, zarówno biurkowe, przemysłowe, jak i mobilne. Popularne są zwłaszcza drukarki kart, drukarki RFID oraz drukarki kioskowe. Producent dostarcza również mechanizmy drukujące, przeznaczone do wysokonakładowego drukowania nawet w wyjątkowo wymagających środowiskach przemysłowych.

Przemysłowa drukarka Zebra – charakterystyka

Przemysłowe drukarki Zebra zostały zaprojektowane do najtrudniejszych środowisk pracy. Zdecydowana większość z nich to urządzenia wielofunkcyjne, czyli nie tylko drukujące, ale też pozwalające na śledzenie produkcji w toku czy kompletację zamówień. Największą zaletą drukarek jest ich wytrzymałość i niezawodność, a także wydajność, dokładność, szybkość działania i łatwość obsługi.

Drukarka Zebra ma bardzo szerokie zastosowania. Z powodzeniem może być wykorzystywana w wielu sektorach, m.in.: ochronie zdrowia, produkcji, transporcie, handlu detalicznym. Urządzenie umożliwia sprawne przyjmowanie towaru, zarządzanie zasobami i zapasami, tworzenie oznaczeń identyfikacyjnych i różnego typu etykiet. Przydatne jest w trakcie kompletacji zamówień, pakowania czy przeładunku, znakowania zgodności, a wielokrotnie bierze udział również w procesie kontroli jakości. Wielofunkcyjność jest mocną stroną drukarek marki Zebra.