Model Zebra ZT600

Wygodne użytkowanie
Wygodne użytkowanie – sprzęt do pracy w sklepie
14 marca 2018
Tablice interaktywne
Tablice interaktywne – wykorzystanie w edukacji
5 kwietnia 2018
Zebra ZT600

Drukarki marki Zebra: model Zebra ZT600

Amerykańska firma Zebra zyskała światową sławę za sprawą urządzeń służących do druku. Nie chodzi jednak o tradycyjny druk na białej, cienkiej kartce papieru. Drukarki Zebra, np. Zebra ZT600, to wyspecjalizowane urządzenia, które znalazły zastosowania w produkcji, motoryzacji, lotnictwie, służbie zdrowia, handlu detalicznym i wielu innych, znaczących dla gospodarki państwa dziedzinach.

Czym charakteryzuje się dobra drukarka?

Na rynku dostępnych jest wiele modeli drukarek marki Zebra. Różnią się funkcjonalnością, rozmiarem, wydajnością. Wszystkie mają jednak jedną ogromną zaletę: są urządzeniami wysokiej jakości.

Dobra drukarka to właśnie sprzęt wysokiej jakości. Taki, który nie ulega łatwo uszkodzeniom. Taki, który nadaje się do pracy w naprawdę trudnych warunkach. Taki, który się nie przegrzewa, ani nie zacina, nie ma tendencji do nawracających awarii. Dobra drukarka to urządzenie, które ma odporną, ale i ładną obudowę. Ma także przejrzysty interfejs. Jest łatwa w obsłudze i niejako sugeruje, które ustawienia będą przy danym zleceniu najlepsze.

Dobra drukarka pracuje długo, bez konieczności robienia częstych przerw i wymiany materiałów eksploatacyjnych. Jest wydajna. Ważne również, by nie było trudności ze zdobyciem wspomnianych materiałów eksploatacyjnych oraz, by ich ceny były przystępne. Taka właśnie jest drukarka Zebra ZT600.

Drukarki i akcesoria marki Zebra

Zebra produkuje najróżniejsze drukarki. W ofercie znajdują się zarówno urządzenia kompaktowe, przenośne, jak i biurkowe. Zebra oferuje również drukarki kioskowe, drukarki kart plastikowych i RFID. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się również średniej klasy drukarki półprzemysłowe, jak i wysokiej klasy przemysłowe (np. Zebra ZT600).

Na uwagę zasługuje również fakt, że marka Zebra zajmuje się produkcją i sprzedażą akcesoriów do swoich drukarek. Z łatwością można zakupić dedykowane im etykiety czy karty plastikowe, a nawet laminaty i powłoki oraz przywieszki do nich. Oczywiście Zebra oferuje również papiery paragonowe.

Przemysłowa drukarka Zebra ZT600

Drukarka Zebra ZT600 bazuje na serii XI, co gwarantuje wyjątkowo długi czas życia urządzenia. Drukarka ma niezwykle wytrzymałą obudowę, dlatego doskonale sprawdza się w trudnych warunkach, jakie panują w halach produkcyjnych. Nie straszne jej hałas, drgania, zapylenie czy opary środków chemicznych. Na uwagę zasługują również wysokiej jakości mechanizmy drukujące. Zebra ZT600 pozwala na druk w rozdzielczości  24 pkt/mm – dotyczy to nawet etykiet o grubości 3 mm.