Drukarki etykiet Brother

kody kreskowe
Kody kreskowe
7 grudnia 2018
nowe technologie
Nowe technologie
3 lutego 2019
Drukarki etykiet Brother

Przenośne i biurkowe drukarki etykiet Brother

Produkty marki Brother zyskały ogromną popularność na rynku polskim, a wszystko za sprawą korzystnej relacji jakość – cena. Drukarki, jak i urządzenia wielofunkcyjne Brother, łączące funkcje drukarki, kserokopiarki i skanera, znajdują zastosowania w wielu polskich domach, biurach i urzędach. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, że Brother jest także producentem drukarek etykiet, czyli urządzeń przystosowanych do druku różnego typu oznaczeń i kodów kreskowych. Drukarki etykiet Brother to przede wszystkim urządzenia przenośne i biurkowe.

Przenośne drukarki etykiet Brother

Drukarki przenośne to kompaktowe urządzenia, które można wykorzystywać na niemal całej powierzchni magazynu, hali produkcyjnej, sklepu czy biura. Nie muszą być przez cały czas podłączone do gniazda sieciowego, dlatego są niezwykle wygodne w użyciu. Ponadto niewielkie rozmiary sprawiają, że bez problemu mieszczą się w dłoni czy kieszeni spodni. Obsługa przenośnych drukarek również jest bardzo prosta.

Na rynku pojawiło się kilka urządzeń tego typu od firmy Brother. Wystarczy wspomnieć o modelach: PT-E110VP, PT-E300VP czy PT-E550WVP. Wszystkie wymienione przenośne drukarki etykiet Brother można kupić w sklepie internetowym. Są to urządzenia nowoczesne i praktyczne, pozwalające na sprawny wydruk etykiet w każdych warunkach, także w trudnym środowisku przemysłowym.

Użytkownicy cenią również intuicyjną obsługę drukarek przenośnych Brother, a także klasyczną, wygodną w użyciu klawiaturę. Urządzenia te spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Biurkowe drukarki etykiet Brother

Drukarki biurkowe powinny umożliwiać stosunkowo tanie drukowanie wysokiej jakości etykiet, które następnie można wykorzystać w magazynach, sklepach, rozmaitych punktach handlowych, ale także w szpitalach, laboratoriach, muzeach, firmach transportowych i kurierskich i wielu innych branżach, w których konieczne jest znakowanie produktów, dokumentów, klientów lub pacjentów.

Jeżeli chcemy, by drukarki biurkowe spełniały nasze oczekiwania, musimy postawić na sprzęt wysokiej jakości pochodzący od renomowanych producentów, takich jak Zebra, Brother czy Toshiba.

Jeśli chodzi o biurkowe drukarki etykiet Brother, na szczególną uwagę zasługują modele: QL-1050, QL-700, PT-P900W oraz PT-P750W. Na pierwszy rzut oka urządzenia ta znacznie różnią się wyglądem, ale wszystkie posiadają wytrzymałą obudowę i zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Tym, co różni je od siebie jest m.in. prędkość zadruku. Przykładowo model Brother QL-1050 oferuje zadruk z prędkością do 110 mm/s w rozdzielczości 300 dpi, zaś model Brother QL-700 – 148 mm/s.

Drukarki Brother lubiane są także dlatego, iż posiadają wbudowany obcinak (gilotynę), który umożliwia obcinanie zadrukowanych etykiet. Nie trzeba tego robić ręcznie, ani też dokupować osobnych urządzeń.